Новогуйвинська селищна рада
Житомирський район, Житомирська область

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Від 03 грудня 2018 року № 102-ОС Про проведення засідання виконавчого комітету

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  03 грудня 2018 року                                                      № 102-ОС

Про проведення засідання виконавчого комітету

Згідно ст.53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” скликати засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради № 12 на 13 грудня 2018 року о 15.00 в залі засідань селищної ради, з порядком денним:

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.Про стан роботи комунальних підприємств селищної ради, щодо ліквідації заборгованості за комунальні послуги.

2.Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в смт. Озерне .

3. Про затвердження частки нормативної витрати тепла для опалення місць загального користування від нормативної витрати на будинок для КП «Озерне».

4. Про роботу Новогуйвинського будинку культури по підготовці Різдвяних та Новорічних свят .

5. Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на перший  квартал 2019 року.

6. Про видачу ордера Нежуті В.А. на службову квартиру.

7. Про переведення дачного (садового) будинку в житловий будинок.

8. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна.

9. Про закріплення житлової площі за неповнолітньою дитиною-сиротою ________,_______ р.н.

10. Про взяття на  облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

11. Про зняття з обліку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Селищний голова                                           З.Г.Гончаренко