Новогуйвинська селищна рада
Житомирський район, Житомирська область

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації детального плану території : "Визначення містобудівних потреб по коригування детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 1,00 га для розміщення малоповерхової забудови в смт. Гуйва, вул. Вишнева 11-А, 11-Б, 11-В, 11-Г на території Новогуйвинської селищної ради".

Замовник: Новогуйвинська селищна рада.

Розробник – ФОП Тичина Н.В.

Ознайомлення та пропозиції приймаються з 12.07.2019 до 12.08.2019 року у приймальні Новогуйвинської селищної ради.

Громадські слухання відбудуться 13.08.2019 р. о 10-00 в актовому залі Новогуйвинської селищної ради за адресою: Житомирський р-н, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5.  Відповідальний – Паньків О.Б.