Проведено виробничу нараду бібліотечних працівників громади.

Дата: 08.07.2024 09:07

Фото без опису  Фото без опису

5 липня проведено виробничу нараду бібліотечних працівників громади, на якій було обговорено проблемні питання щодо організації роботи бібліотечних закладів, планування і обліку роботи, продовження збору інформації в електронному вигляді з історії сіл нашої громади, про підготовку та участь у виставці народно-прикладного мистецтва у "Містечку майстрів" на святі "Троянівський ярмарок". На нараді була присутня Олена Юхимович, головний спеціаліст Відділ культури, туризму, молоді та спорту Новогуйвинської селищної ради ,яка розповіла про необхідність участі всіх працівників культури у проєкті "Гастроспадщина Новогуйвинської громади". Бібліотечні фахівці обмінювалися думками, досвідом та обговорювали ряд організаційних та проблемних виробничих питань.