№ 1208 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв)

Дата: 13.03.2023 12:43

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1208

( тридцять четверта сесія восьмого скликання)

від “07” березня 2023 року                                                   смт Новогуйвинське

Про затвердження технічних

документацій із землеустрою

щодо встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі

(на місцевості) власникам земельних

часток (паїв)

Керуючись статтями 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 81, 116, 121, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Законом України “Про землеустрій”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 06.03.2023,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (003), які знаходяться за межами населених пунктів на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області громадянам, згідно додатку.
  2.   Передати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства (01.03),  які знаходяться за межами населених пунктів на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області громадянам, згідно додатку.
  3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Додаток

Секретар селищної ради                                                     Олександр ЛОВИНЮК