Бабич Павло Петрович – 14.05.1986 - 21.08.2022р.р.

Дата: 09.03.2023 10:55

Фото без опису

Бабич Павло Петрович – 14.05.1986 - 21.08.2022р.р. Підполковник, командир авіаційної ескадрильї. Виріс та проживав смт Озерне в сім’ї військовослужбовців. З дитинства мріяв про небо, мріяв служити у ЗСУ. Переступивши поріг рідної гімназії у 2001 році продовжив навчання у Чернігівському військовому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. По завершенню навчання у ліцеї успішно вступив у Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. З перших днів повномасштабної війни Павло Бабич виконував завдання в зоні активних бойових дій та брав участь у визволенні Київщини. Саме завдяки йому було відбито Київ і місцевість поблизу. Військового нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеню, посмертно.