№ 630 Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для Новогуйвинського ВЖРЕКП

Дата: 21.12.2022 10:06

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ №630

від «15» грудня  2022 року

Про встановлення тарифів на

послуги централізованого водопостачання

та централізованого водовідведення

для Новогуйвинського ВЖРЕКП

Розглянувши лист Новогуйвинського ВЖРЕКП від 07.12.2022 № 278, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» зі змінами, відповідно до Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239, Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради:

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф для Новогуйвинського ВЖРЕКП:

1.1 для споживачів І-ої групи (населення):

- на централізоване водопостачання -29,11 грн. (з ПДВ)  за 1  м. куб.;

- на централізоване водовідведення – 23,87 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб.

1.2 для споживачів ІІ-ої групи (бюджетні установи та інші споживачі):

- на централізоване водопостачання – 28,94 грн. (з ПДВ)  за 1  м. куб.;

- на централізоване водовідведення – 23,38 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб.

2. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2023 року та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради.

3. З 01 січня 2023 року вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 18.04.2019 №48 «Про встановлення скоригованих тарифів на водопостачання та водовідведення надані Новогуйвинським ВЖРЕКП для 1-ї, 2-ї та 3-ї груп споживачів в смт Новогуйвинське» та від 15.07.2021 № 211 «Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 18.04.2019 № 48».

4. Новогуйвинському ВЖРЕКП повідомити споживачів усіх груп про встановлення тарифу на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення із посиланням на це рішення виконавчого комітету у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення тарифу в дію.

5. Начальнику Новогуйвинського ВЖРЕКП погодити структуру та розмір тарифу на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в Житомирському управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлану САДОВСЬКУ та начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП Руслана ЛАТИШЕВА.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК