№614 Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради

Дата: 01.12.2022 09:58

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ № 614

від «30» листопада 2022 року

Про встановлення тарифів на

послуги централізованого водопостачання

та централізованого водовідведення

для КП «Озерне» Новогуйвинської

селищної ради

Заслухавши економіста КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради Мальцеву Л.М., розглянувши листи КП «Озерне» від 20.10.2022 № 369 та 16.11.2022 №398, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» зі змінами, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», у зв’язку із зростанням вартості електроенергії, підняттям прожиткового мінімуму з 01.12.2022, виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради:

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф для КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради:

1.1 для споживачів І-ої групи (населення):

- на централізоване водопостачання -25,18 грн. (з ПДВ)  за 1  м. куб.;

- на централізоване водовідведення – 28,04 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб.

1.2 для споживачів ІІ-ої групи (бюджетні установи та інші споживачі):

- на централізоване водопостачання – 26,64 грн. (з ПДВ)  за 1  м. куб.;

- на централізоване водовідведення – 28,03 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб.

2. З 01 грудня 2022 року вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 16.06.2022 №534 «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів смт Озерне по КП «Озерне».

3. Це рішення набирає чинності з 01 грудня 2022 року та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради.

4. Комунальному підприємству «Озерне» Новогуйвинської селищної ради повідомити споживачів усіх груп про встановлення тарифу на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення із посиланням на це рішення виконавчого комітету у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення тарифу в дію.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлану САДОВСЬКУ та начальника КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради Михайла БЯЛОШИЦЬКОГО.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК