День пам’яті жертв Голодомору.

Дата: 25.11.2022 15:28

Фото без опису  Фото без опису

28 листопада 2006 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про голодомор 1932-1933 років в Україні», в першій статті якого було визначено, що цей голодомор є геноцидом українського народу. Цьогоріч 90 роковини Голодомору припадають на 26 листопада.   В суботу  всі  українці долучаться до  акції під гаслом «Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

Україна прихиляє голову перед мільйонами Жертв Голодоморів, перед тими страждальцями, могили яких розкидані по садках, балках, дворах, узбіччях доріг та на цвинтарах, де насипані великі могили або колективні.

Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни Росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже Росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.

Напередодні сумної дати педагоги Озерненського ліцею провели заходи зі своїми вихованцями: уроки-реквієми, діти декламували вірші про Голодомор, найменші вихованці малювали малюнки, відтворюючи у них страшні сторінки Геноциду українського народу, виготовляли символи пам’яті.

Допоки ми про це будемо пам’ятати, передавати із покоління в покоління- ніхто не знищить нашу історію, ідентичність, українську націю, мову, народ.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Фото без опису  Фото без опису