Дата: 18.11.2022 12:29

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу – Новогуйвинська селищна рада Житомирського району Житомирської області, смт Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5, 12441.

Підстава для проведення конкурсу – рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №607 від 11.11.2022.

Місце і час проведення конкурсу – смт Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5 (зала засідань в адміністративному приміщенні селищної ради) 20.12.2022 о 10.00 год.

Уповноважений за зв’язок з учасниками конкурсуголовний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради Татарчук Роман Володимирович, тел. (0412) 48-51-30, ел. пошта: arhitektura-zhkh@novoguyvynske-miskrada.gov.ua.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально-технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, на якій надаватимуться послуги з вивезення твердих побутових відходів: Новогуйвинська територіальна громада, а саме: смт Новогуйвинське – населення 5671 чол., бюджетні установи – 3; смт Озерне – населення 5728 чол., бюджетні установи – 5; смт Гуйва – населення 1582 чол., бюджетні установи – 4; с. Вертокиївка – населення 756 чол., установи і організації – 6; с. Городище – населення 212 чол.; с. Іванківці – населення 489 чол.; с. Озерянка – 576 чол., установи і організації – 5; с. Павленківка – населення 66 чол.; с. Ружки – населення 164 чол.; с. Троянів – населення 1860 чол., установи і організації – 7; с. Ставецьке – 55 чол.; с. Сінгури – 1737 чол., установи і організації – 4; с. Вишневе – 131 чол.; с. Двірець – 534 чол.; с. Пряжів – 1060 чол., бюджетні установи – 2; с. Волиця – населення 405 чол.; с. Руднє-Городище – населення 471 чол., бюджетні установи – 1; с. Соснівка – населення 195 чол.; с. Гай – населення 267 чол.; с. Роздольне – населення 20 чол.; с. Глибочок – населення 570 чол., установи і організації – 4; с. Крути – населення 121 чол.; с. Головенка – населення 614 чол., установи і організації – 4; с. Залізня – населення 177 чол.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – конкурсні пропозиції надаються особисто або надсилаються поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких надається пропозиція. Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій – 20.12.2022 до 09.00 год.

Місце, дата, та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями – смт Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5, зала засідань в адміністративному приміщенні селищної ради, 20.12.2022 о 10.00 год. у присутності всіх учасників конкурсу або уповноважених ними осіб, що з’явилися на конкурс.