87-ОД Про скликання чергової 27 сесії Новогуйвинської селищної ради

Дата: 08.06.2022 09:43

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від «01» червня  2022 р.                                                                      87-ОД

Про скликання  чергової 27 сесії

Новогуйвинської селищної ради

Відповідно до  ст. 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1) Скликати 27 сесію Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, пленарне засідання якої провести 15 червня 2022 року о 10 годині 00 хвилин у залі засідань селищної ради за адресою: вул. Дружби Народів, б.5,   смт. Новогуйвинське.

2) На сесію внести наступні питання:

1. Про внесення змін до чисельності  та структури апарату Новогуйвинської  селищної ради Житомирського району  Житомирської області.
  2. Про внесення змін до складу постійних комісій.
  3. Про укладення Меморандуму про співпрацю між Новогуйвинською селищною радою Україна та  Муніципалітетом Лаздіяй Литовська Республіка.
  4. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Новогуйвинської селищної ради у новій редакції.
  5. Про встановлення заборони продажу  пива (крім безалкогольного), алкогольних,  слабоалкогольних напоїв, вин столових  суб’єктами господарювання  (крім закладів ресторанного господарства)  у визначений час доби в межах території  селищної ради.
  6. Про внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  7. Про встановлення місцевих  податків та зборів на території  Новогуйвинської селищної ради  на 2023 рік.
  8. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки, на території  Новогуйвинської селищної ради на 2023 рік.
  9. Про встановлення ставок та пільг  із сплати земельного податку на 2023 рік.
  10. Про Програму  надання шефської допомоги  підрозділам Національної гвардії України.
  11. Питання комунальної власності.
  12. Земельні питання.
  13. Про платні соціальні послуги, що надаються Центром надання соціальних послуг селищної ради.
  14. Різне.

3) Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради забезпечити доведення інформації про скликання сесії до депутатів селищної ради та мешканців територіальної громади.

4) Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                      Олександр ЛОВИНЮК