До уваги керівників закладів освіти

Дата: 30.05.2022 12:48

Рішенням двадцять шостої сесії восьмого скликання Новогуйвинської селищної ради №965 оголошено конкурс на визначення опорних закладів освіти Новогуйвинської селищної ради та затверджено Положення «Про умови проведення конкурсу з визначення опорних закладів серед закладів загальної середньої освіти Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області».

Керівникам закладів освіти пропонуєм подати необхідні для участі у конкурсі документи не пізніше 16.00 год. 16.06.2022 року.

Документи приймаються за адресою: 12441, Житомирська обл., Житомирський район, смт. Новогуйвинське, вулиця Дружби Народів, будинок 5, Відділ освіти.

Вичерпний перелік документів міститься у п. 5 Положення про умови проведення конкурсу з визначення опорних закладів серед закладів загальної середньої освіти Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області https://rada.info/upload/users_files/04348303/7e0766de579fcbef64ecfb1ed3b1564e.pdf

Контактна особа для отримання додаткової інформації: Сергій Котвицький, тел.: +380 98 012 35 36.