05.05.2022 РОКУ БУЛА ПРОВЕДЕНА НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА БАЗІ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Дата: 10.05.2022 09:38

Питання для розгляду:

1. Заняття щодо дотримання правил техніки безпеки у надзвичайних ситуаціях із запрошенням представників ДСНС у Житомирській області.

Слінчук В.І. - начальник відділу освіти Новогуйвинської селищної ради;

Представники  головного управління ДСНС України

у Житомирській області.

1. Про підсумки наради ДСЯО, обговорення презентації-звіту «Тенденції якості освітньої діяльності закладів загальної середньої освіти: звіт за результатами проведення інституційних аудитів».

Слінчук В.І. - начальник відділу освіти Новогуйвинської селищної ради;

Панова Г.С. - головний спеціаліст відділу освіти.

1. Про створення опорних закладів на базі закладів загальної середньої освіти Новогуйвинської селищної ради.

Котвицький С.В. - заступник начальника відділу освіти Новогуйвинської селищної ради.

1. Додаткові питання   завершення 2021/2022 навчального року та організацію вступної компанії.

Панова Г.С. - головний спеціаліст відділу освіти Новогуйвинської селищної ради.

1. Різне.

- про  особливості укладання контрактів з педагогічними працівниками-пенсіонерами;

- про нагородження обдарованих учнів (рішення педради, подання, характеристика);

- про відпускну компанію 2022 у відділі освіти та закладах освіти громади;

- про облік дітей шкільного віку;

- про роботу в ІСОУ;

- про підвищення кваліфікації педагогів за кошти фізичних осіб;

- про організацію роботи на  ділянках закладів освіти;

- про видачу документів про освіту;

- про організацію роботу позашкільної освіти;

-про підсумки проведення масових заходів (МАН, олімпіади, інтелектуальних конкурсів)