Ніколи знову...

Дата: 08.05.2022 13:50

Сьогодні, у Новогуйвинській селищній територіальній громаді відбулися заходи з нагоди Дня  пам’яті та примирення.

Секретар селищної ради Олександр Ловинюк, заступник Новогуйвинського селищного голови Тетяна Парфентієва, депутати селищної ради, старости поклали квіти до пам’ятних знаків, стел у населених пунктах громади.

Час не владний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме!

Адже їхня сила волі та життєва мудрість у ці непрості для України дні безцінні для нас. Особливо сьогодні, коли у нашій країні точиться кривава війна, коли її цілісність та незалежність захищають вже онуки та правнуки воїнів-визволителів.

Будь-які силові сценарії не зламають нашої національної гідності та споконвічного прагнення жити у вільній, правовій і незалежній європейській державі.

Слова «Ніколи знову» звучать сьогодні особливо актуально, а День пам’яті та примирення  завжди служитиме нагадуванням – немає більшої цінності на Землі, ніж радість життя!

Низький уклін тим, хто захищав Україну від нацистської агресії. Дякуємо нашим воїнам, що захищають Україну сьогодні.