Дата: 23.02.2022 10:23

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 482

від «17» лютого 2022 року

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району Житомирської

області від 22 липня 2021 року № 233

«Про створення комісії щодо організації

оздоровлення  і  відпочинку   дітей   та

затвердження Положення про комісію»

З метою створення умов для реалізації прав дітей на оздоровлення та відпочинок, відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», керуючись статтями 32, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.  Внести зміни до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 22 липня 2021 року № 233 «Про створення комісії щодо організації  оздоровлення  і  відпочинку   дітей   та  затвердження Положення про комісію»:
  1. Затвердити у новій редакції Положення про комісію щодо організації оздоровлення і відпочинку дітей Новогуйвинської селищної ради (додаток 2).
  2. Доповнити рішення пунктом 2-1 наступного змісту:

«2-1. Затвердити Порядок взяття на облік та направлення дітей пільгових категорій до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (додаток 3).»

1. У пункті 3 рішення вираз «на 2021 рік» замінити словами «на відповідний бюджетний рік».
  2. В пункті 4 рішення слова «та розпорядження секретаря селищної ради» вилучити.
  1.  Вважати таким, що втратило чинність Положення про комісію щодо організації оздоровлення і відпочинку дітей Новогуйвинської селищної ради в редакції рішення виконавчого комітету від 22 липня 2021 року № 233 «Про створення комісії щодо організації оздоровлення і відпочинку дітей та затвердження Положення про комісію».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія СОРОКУ.

Заява на оздоровлення

Порядок оздоровлення

Перший заступник

селищного голови                                                                      Олег ПАНЬКІВ