Новогуйвинська громада
Житомирська область, Житомирський район

Вітаємо наших переможців!

Дата: 15.02.2022 15:47
Кількість переглядів: 300

Фото без опису

Наказ

У номінації «Пейзаж»:

Марченко Валерію, ученицю Сінгурівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Терлецьку Анастасію, ученицю Руднє-Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Пухову Світлану, ученицю ГІряжівської загальноосвітньої І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Юрчук Вікторію, ученицю Озерянківської загальноосвітньої І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Ващук Ірину, ученицю Новогуйвинської гімназії Новогуйвинської селищної ради;

у номінації «Репортажний портрет»:

Коноваленко Вікторію, ученицю Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Кожухівську Таїсу, ученицю Руднє-Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Мартинюк Аліну, ученицю Пряжівської загальноосвітньої І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Дзюбенко Юлію, ученицю Новогуйвинської гімназії Новогуйвинської селищної ради;

 

у номінації «Натюрморт»:

 

Вечерю Анну, ученицю Руднє-Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради:

Синяноса Максима, учня Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Філоненко Марину, ученицю Озерянківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Поліщук Надію, ученицю Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Кирик Юлію, ученицю Новогуйвинської гімназії Новогуйвинської селищної ради;

Коломієць Аделіну, ученицю Глибочанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

у номінації «Експериментальне фото»:

 

Педик Оксану, ученицю Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Кулинич Таїсію, ученицю Руднє-Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Нечипорук Катерину, ученицю Озерянківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Шапоренко Володимира, учня Глибочанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

у номінації «Жанрове фото»:

 

Годуна Дмитра, учня Новогуйвинської гімназії Новогуйвинської селищної ради Житомирського району;

Ходаківську Аліну, ученицю Руднє-Городищевської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Боровицьку Анастасію, ученицю Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Корнійчук Анастасію, ученицю Пряжівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

у номінації «Живий світ»:

Дідківського Владислава, учня Глибочанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Кензе Миколу, учня Пряжівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

у номінації «Пам’ятки архітектури»:

Юрчук Надію, ученицю Руднє-Городигценської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Гоженка Андрія, учня Озерянківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Якимчук Єлизавету, ученицю Глибочанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Рибак Олену, ученицю Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Чоса Андрія, учня Новогуйвинської гімназії Новогуйвинської селищної ради;

Коломієць Анні, учениці Глибочанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Саєнко Катерині, учениці Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Мазуру Андрію, учню Сінгурівської загальноосвітньої школи І-НІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Бондарцю Владиславу, учню Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Лихотворик Лілії, учениці Руднє-Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Плис Евеліні, учениці Пряжівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Гасенку Максиму, учню Пряжівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Бондарчук Віталіні, учениці Озерянківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Дмитришину Костянтину, учню Озерянківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Мамчур Каріні, учениці Озерянківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

Шишиловій Марії, учениці Новогуйвинської гімназії Новогуйвинської селищної ради;

 

Зінчук Софії, учениці Новогуйвинської гімназії Новогуйвинської селищної ради;

Коломієць Анні, учениці Глибочанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Дідківському Владиславу, учню Глибочанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Василенко Роману, учню Глибочанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;

 

Самосват Дарині, учениці Глибочанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новогуйвинської селищної ради;


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь