№ 828 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду АТ «Житомиробленерго»

Дата: 15.12.2021 10:14

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 828

(вісімнадцята  сесія восьмого скликання)

від «09» грудня 2021року

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в оренду

АТ «Житомиробленерго»

Розглянувши клопотання АТ «Житомиробленерго»  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд обєктів передачі електричної та теплової енергії загальною площею 0,0120 га., та керуючись статтями ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 116,121,122,123 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 08.12.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл АТ «Житомиробленерго» на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок в оренду, загальною площею 0,0120 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ – 14.02) а саме: для будівництва щоглової трансформаторної підстанції ЩТП-10/0,4 кВ, площею 0,0028 га, та 19-ти опор повітряної лінії електропередачі напругою ПЛ-10 кВ, загальною площею 0,0092 га, які розташовані в межах населеного пункту села Глибочок Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

2. Рекомендувати АТ «Житомиробленерго» замовити в ліцензійних організаціях, які мають право на проведення відповідних робіт, розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок.

3. Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком Замовника.

4. Проект землеустрою після погодження із відповідними службами подати на розгляд та затвердження чергової сесії селищної ради.

Секретар селищної ради                                                    Олександр ЛОВИНЮК