Вручення продуктових наборів для осіб з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 12:43

Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю "Центром надання соціальних послуг" Новогуйвинської селищної ради організовано забезпечення осіб з інвалідністю, що перебувають на обслуговуванні в установі продуктовими наборами.

Наша увага та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями, створити майбутнє, щоб ці люди не були виключені з соціуму через проблеми зі здоров’ям.