Дата: 25.10.2021 13:31

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ №355

від «21» жовтня 2021р.

Про внесення змін у рішення виконавчого

комітету Новогуйвинської селищної ради

№ 320 від 08.10.2021 року «Про встановлення

скоригованих тарифів на послугу з постачання

теплової енергії для споживачів смт Новогуйвинське»

Обговоривши інформацію начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП Латишева щодо внесення змін у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №320 від 08.10.2021 року, враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постанову Кабінету Міністрів України від 03.04.2019р. №291 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869», керуючись ч.2 ст.2, ст.11, ст.17, п.п.2 п. «а» ст.28, ч.6 ст.59, ч.1 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року №280/97-ВР, виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради № 320 від 08.10.2021 року «Про встановлення скоригованих тарифів на послугу з постачання теплової енергії для споживачів смт Новогуйвинське», виклавши пункт 3 у наступній редакції:

«3. З дати введення тарифів в дію, вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради № 284 від 16.09.2021 року «Про встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії для споживачів смт Новогуйвинське», крім абзацу 2 пункту 1 «для населення - 2097,18 грн. (з ПДВ) (ціна газу при обсязі І)».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника селищного голови Паньківа О.Б. та начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП Латишева Р.А.

Перший заступник

селищного голови                                                                             Олег ПАНЬКІВ