№ 674 Про звернення депутатів селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України

Дата: 18.10.2021 14:34

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 674

( чотирнадцята сесія восьмого скликання)

від «12» жовтня 2021 року

Про звернення депутатів селищної ради

до Президента України, Кабінету Міністрів

України, Верховної Ради України

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи  висновки та рекомендації постійної комісії  з питань    житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та  інвестиційної діяльності від 22.09.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення депутатів селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році (додається).

2. Доручити секретарю селищної ради підписати звернення.

3. Надіслати звернення Президенту України, Кабінету Міністрів України, Верховній Раді України.

Секретар ради                                                                                Віктор ДЄНЬГА

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Новогуйвинської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році

Ми, депутати Новогуйвинської селищної ради, які представляють інтереси мешканців Новогуйвинської територіальної громади, звертаємось до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з вимогою вжити термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку.

Саме ці люди складають найменш захищені соціальні групи.

Останнім часом органи державної влади своїми рішеннями суттєво погіршили соціальне становище людей пенсійного віку. Насамперед, це стосується штучного скорочення категорій, які мають право на отримання субсидій за спожиті ЖК послуги, скорочення фінансування субсидій.

Соціальне становище пенсіонерів також суттєво погіршилось із-за підвищення цін на товари першої необхідності. Викликає обурення неспроможність влади забезпечити відповідну цьому підвищенню індексацію пенсій.

У цьому зв’язку вимагаємо вжити термінових заходів для забезпечення додаткових виплат пенсіонерам.

Закликаємо Вас здійснити у листопаді 2021 року виплату «13 пенсії» пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої, тобто нижче 3866,8 грн. Для забезпечення цих виплат необхідно використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії. Ці кошти мають піти людям, а не близькому до влади бізнесу.

За дорученням депутатів

секретар Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району

Житомирської області                                                                        Віктор ДЄНЬГА