143-ОД Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 14.09.2021 10:57

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  «14» вересня 2021 р.                                                                         №143-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подані розробниками проекти рішень:

1.  Скликати чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  2.  Провести чергове засідання  виконавчого комітету селищної ради 16 вересня 2021 року о 15-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.
  3.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  1. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради на 2021 рік.
  2. Про затвердження фінансового плану Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного  комунального підприємства 2021 рік.
  3. Про встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії для споживачів смт. Новогуйвинське.
  4. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 21.09.2017 № 98 «Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна».
  5.  Про присвоєння адреси житловому будинку гр. Мартича Ю.С.
  6.  Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна військового містечка № 84 в смт. Озерне.
  7. Про переведення садового будинку у жилий гр. Сисолової К.В.
  8.  Про переведення садового будинку у жилий гр. Свистуна О.В.
  9. Про переведення садового будинку у жилий гр. Рудої О.В.
  10. Про переведення садового будинку у жилий гр. Пилипчук О.А.
  11. Про переведення садового будинку у жилий гр. Грамс Н.П.
  12. Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд по вул. Житомирській, с. Сінгури.
  13.  Про надання дозволу на приватизацію квартири Нишпал Оксані Василівні.
  14. Про надання дозволу на приватизацію квартири Чумаку Володимиру Васильовичу
  15.  Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунальної установи «Новогуйвинська комплексна дитячо – юнацька спортивна школа»Новогуйвинської селищної ради.
  16. Про стан готовності системи ЦЗ та техногенної безпеки громади.
  17. Про погодження укладення Меморандуму про співпрацю щодо спільного фінансування Інклюзивно-ресурсного центру селищної ради.
  18. Про погодження укладення Меморандуму про співпрацю щодо об’єднання зусиль для надання соціальної підтримки особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
  19. Про затвердження складу Опікунської ради та Положення про Опікунську раду при виконавчому комітеті  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району  Житомирської області у новій редакції.
  20.  Питання опіки та піклування.
  21. Різне.

1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення:
  • оприлюднити  на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради це розпорядження та оголошення про скликання чергового засідання виконавчого комітету із орієнтовним порядком денним засідання;
  • повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.
  1.  У зв’язку недопущенням поширення на території України коронавірусу COVID-19 та з обмеженнями, запровадженими Кабінетом Міністрів України (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” зі змінами від 16 червня 2021 року № 611), засідання виконавчого комітету провести з дотриманням карантинних норм.
  2.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами Подорожну Т.Л.

Перший заступник

селищного голови                                                                      О. ПАНЬКІВ