Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології

Дата: 01.09.2021 16:26

У ході підготовки до 13 сесії Новогуйвинської селищної ради, 01 вересня 2021 року відбулося  засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології під головуванням депутата селищної ради Ловинюка О.Г.

У роботі комісій взяли участь: секретар селищної ради Дєньга В.А., заступник селищного голови Садовська С.О., заступник селищного голови Стах В.М., керуючий справами селищної ради Подорожна Т.Л., працівники селищної  ради. Членами постійної комісії  розглянуто 33 питання.

З проектами рішень, що заплановано внести на розгляд сесії селищної ради,  можна ознайомитись тут.

Нагадаємо, що пленарне засідання 13 сесії Новогуйвинської селищної ради відбудеться 02 вересня 2021 року о 10-00 год.