Свято Першого дзвоника в Сінгурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 01.09.2021 15:40

Перше вересня –  надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

Урочисто   пройшло свято Першого дзвоника в Сінгурівській загальноосвітній  школі, яка гостинно відкрила двері для своїх учнів, зокрема, і  для маленьких першокласників.

Саме вони створили  особливу атмосферу заходу, адже для них це не просто свято, а свято неповторне і казкове. Цього  року нашу шкільну родину поповнило 37 маленьких допитливих школяриків.

Учнів школи, вчителів та гостей привітала зі святом директор школи Лавренюк Алла Михайлівна, яка  побажала всім  міцного здоров’я, наполегливості та успіхів. З вітальним словом  звернулася до присутніх заступник селищного голови Новогуйвинської селищної ради  Парфентієва Тетяна Миколаївна, яка привітала зі святом і  побажала всім успіхів, терпіння, натхнення в новому навчальному році та подарувала першокласникам пам’ятні подарунки. Теплі вітальні слова прозвучали на адресу присутніх від старости села Сінгури та підприємців Житомирського району, які подарували першокласникам  канцелярське приладдя.

Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей!