№ 589 Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності ПрАТ «Київстар»

Дата: 19.08.2021 14:22

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 589

(дванадцята сесія восьмого скликання)

від “13” серпня 2021року

Про передачу в оренду земельної

ділянки комунальної власності

ПрАТ «Київстар»

Розглянувши лист Приватного акціонерного товариства «Київстар» щодо передачі земельної ділянки в оренду,   керуючись статтями  ст. 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12.93, 116,120,124 Земельного кодексу України, Закону України “Про оренду землі”,  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 13.08.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати  в оренду   Приватному акціонерному товариству «Київстар» земельну ділянку площею – 0,12 га, кадастровий номер 1822081800:02:000:0309 , для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій (13.01.), яка знаходиться за межами населених пунктів на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

2. Встановити термін дії договору оренди земельної ділянки 10 років.

3. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить  – 140040,62 грн.

4. Встановити  орендну плату в розмірі  12 %,  в сумі – 16804,87 грн.  за рік оренди земельної ділянки.

5. Зобов’язати сторони заключити договір оренди земельної ділянки терміном 30 календарних днів з дати прийняття рішення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань земельних відносин та екології Новогуйвинської селищної ради.

Секретар ради                                                                               Віктор ДЄНЬГА