№ 581 Про реорганізацію комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання до КП «Озерне»

Дата: 19.08.2021 14:12

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 581

(дванадцята сесія восьмого скликання)

від «13» серпня  2021 року

Про реорганізацію комунальних

підприємств Новогуйвинської

селищної ради шляхом

приєднання до КП «Озерне»

З метою посилення ефективності та вдосконалення роботи комунальних підприємств, раціонального використання коштів бюджету Новогуйвинської територіальної громади, керуючись статтями 59 Господарського кодексу України, статтями 104-107 Цивільного Кодексу України, пунктом 30 частини  першої статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань  житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності від 06.08.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати Головенківське багатофункціональне комунальне обслуговуюче підприємство «Контакт» (код за ЄДРПОУ 32448606) та комунальне підприємство «Сінгури» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 38808791) шляхом їх приєднання до комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 35185011).

2. Припинити юридичні особи Головенківське багатофункціональне комунальне обслуговуюче підприємство «Контакт» (код за ЄДРПОУ 32448606) та комунальне підприємство «Сінгури» Новогуйвинської селищної ради  (код за ЄДРПОУ 38808791)  у результаті їх реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 35185011).

3. Визнати комунальне підприємство «Озерне» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 35185011) правонаступником всіх активів, прав та обов'язків Головенківського багатофункціонального комунального обслуговуючого підприємства «Контакт» (код за ЄДРПОУ 32448606) та комунального підприємства «Сінгури» Новогуйвинської селищної ради  (код за ЄДРПОУ 38808791).

4. Встановити двомісячний строк заявлення вимог кредиторів з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичних осіб.

5. Призначити комісію з реорганізації та затвердити її персональний склад (додається).

6. Комісії з реорганізації (12441, Житомирський район, Житомирська область, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, буд.5) вчинити усі необхідні дії щодо реорганізації підприємств шляхом приєднання у відповідності до вимог чинного законодавства України та підготувати передавальні акти, проект Статуту комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 35185011) (12443, Житомирський район, Житомирська область, смт. Озерне вул. Авіаційна, буд.57) у зв’язку з реорганізацією та подати їх на затвердження селищної ради.

7. Рішення дев’ятої сесії восьмого скликання від 24 червня 2021 року  № 303 «Про реорганізацію комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання до КП «Озерне» визнати таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань  житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності та першого заступника селищного голови Олега ПАНЬКІВА.

Секретар ради                                                                       Віктор ДЄНЬГА

до рішення 12 сесії

Новогуйвинської селищної  ради

Житомирського району

Житомирської області  8 скликання

від 13.08.2021р.  №581

С К Л А Д

комісії з реорганізації Головенківського багатофункціонального комунального обслуговуючого підприємства «Контакт» (код за ЄДРПОУ 32448606) та комунального  підприємства «Сінгури» Новогуйвинської селищної ради  (код за ЄДРПОУ 38808791) шляхом їх приєднання до комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради (код за ЄДРПОУ 35185011),

Голова комісії:

1. Паньків Олег Богданович – перший заступник селищного голови,  паспорт серії _____ № _____________, виданий __________________, ідентифікаційний номер _________________________

Члени комісії:

1. Михайлов Антон Михайлович – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради, паспорт серії _____ № ________, виданий ____________________________________ ідентифікаційний номер _______________________
  2. Кислицький  Олег Григорович – заступник начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради,  паспорт серії _____ № _____________, виданий ______________________ідентифікаційний номер ___________________
  3. Ільченко Олена Леонідівна – директор Головенківського багатофункціонального комунального обслуговуючого підприємства «Контакт»,  паспорт серії _____ № _____________, виданий _____________, ідентифікаційний номер _________________
  4. Разумовський Володимир Миколайович - директор комунального  підприємства «Сінгури» паспорт серії _____ № _____________, виданий _________________________, ідентифікаційний номер ____________________
  5. Фофанов Володимир Михайлович – начальник комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради,  паспорт серії _____ № _____________, виданий __________________________________, ідентифікаційний номер _________________.
  6. Мальцева Людмила Миколаївна, економіст комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради, паспорт серії _____ № _____________, виданий ________________________, ідентифікаційний номер _________________.
  7. Ліщинська Наталія Петрівна, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Новогуйвинської селищної ради, паспорт серії _____ № _____________, виданий _______________________________________, ідентифікаційний номер _________________.

Секретар Новогуйвинської

селищної ради                                                                       Віктор ДЄНЬГА