Відбулося пленарне засідання 10 сесії Новогуйвинської селищної ради

Дата: 21.07.2021 17:09

21 липня 2021 року  під головуванням секретаря селищної ради Віктора Дєньги, відбулося пленарне засідання 10 сесії Новогуйвинської селищної ради 8 скликання.

На розгляд 10 сесії було внесено більше 130 питань.

В результаті роботи сесії депутатський корпус затвердив три програми, а саме:

- «Фінансова підтримка комунальних підприємств «Озерне» та ВЖРЕКП Новогуйвинської селищної ради та здійснення внесків до статутного капіталу на 2021-2022 роки»;

- «Програма розвитку фізичної культури та спорту в Новогуйвинській селищній раді на 2021-2024 роки»;

- «Програма забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2021 рік».

Окрім того, було затверджено внесення змін до діючих Програм та бюджету  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

Депутатами було підтримано внесення доповнень до переліку першого типу об’єктів оренди  комунальної власності селищної ради, рішення  щодо передачі в оренду окремих  об’єктів нерухомого майна, продовжено ряд  договорів оренди нежитлових приміщень та затверджено оцінку нерухомого майна, яке буде передано в оренду на умовах аукціону.

Основну частину питань порядку денного, які були внесенні на розгляд 10 сесії селищної ради , становили  земельні питання. Під час їх розгляду депутатами селищної ради було прийнято рішення щодо перенесення цих земельних питань на наступне  пленарне засідання сесії Новогуйвинської  селищної ради.