№ 325 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок в оренду  АТ «Житомиробленерго»

Дата: 30.06.2021 14:51

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 325

(дев’ята сесія восьмого скликання)

від “24” червня 2021року

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою, щодо відведення

земельних ділянок в оренду  АТ «Житомиробленерго»

Розглянувши клопотання АТ «Житомиробленерго» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок в оренду для  розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд  об’єктів передачі електричної та теплової енергії загальною  площею 0,0040 га, та керуючись ст. 38,39,116,118,121,122,184,186 Земельного кодексу України, ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні Закону України «Про землеустрій»,    враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 04.06.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл АТ «Житомиробленерго» на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок в оренду загальною площею 0,0040 га. для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ – 14.02). а саме: для будівництва щоглової трансформаторної підстанції (ЩТП-10/0,4 кВ) на земельній ділянці площею – 0,0028 га., та опори повітряної лінії електропередачі напругою 10 кВ площею 0,0012 га. за рахунок земель сільськогосподарського призначення,  які розташовані за межами населених пунктів,   Новогуйвинської селищної ради, Житомирського району,  Житомирської області.

2.Рекомендувати АТ «Житомиробленерго» замовити в ліцензійних організаціях, які мають право на проведення відповідних робіт, розробку проекту землеустрою, щодо відведення   земельних ділянок.

3.Проект землеустрою після погодження із відповідними службами подати на розгляд та   затвердження  сесії селищної ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу комісію з питань  земельних відносин та екології.

Секретар ради                                                                         Віктор Дєньга