Вітання з Днем державної служби України!

Дата: 23.06.2021 11:12

Шановні державні службовці,

Новогуйвинська селищна рада Житомирського району Житомирської області щиро вітають вас з професійним святом –

Днем державної служби України!

На державних службовців покладене відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Покладаючи на представників вашої професії особливо відповідальні завдання, суспільство чекає компетентності, самовідданості, душевної щирості, ініціативності й творчого ставлення до справи. Громадянський обов’язок кожного з вас - підтримувати авторитет державної служби серед населення під час виконання своїх службових обов’язків.

Нехай і надалі Ваш високий професіоналізм, патріотизм та відповідальність сприяють зміцненню держави та зростанню добробуту її громадян, мудрими будуть ваші дії, виваженими і принциповими – рішення, а відданість і вірність обраній справі озиваються повагою та довірою громадян.

Зичу вам, шановні, щоб кожен день був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку- служіння народу України.

Секретар селищної ради                Віктор ДЄНЬГА