№60 Про затвердження положень виконавчих органів Новогуйвинської селищної ради

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 60

(п’ята сесія восьмого скликання)

від «16» березня  2021 року

Про затвердження положень

виконавчих органів

Новогуйвинської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», згідно з рішеннями третьої сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради від 21 грудня 2020 року №9 «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», рішення третьої сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради (друге засідання) від 24.12.2020 №21 «Про внесення змін до структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», враховуючи висновки постійних комісій  Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити положення виконавчих органів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, а саме:
    1. Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту (додається).
    2. Відділу правового забезпечення, договірної та претензійно-позовної роботи (додається).
    3. Відділу управління персоналом (додається).
    4. Відділу економічного розвитку, проектної та інвестиційної діяльності (додається).
    5. Відділу соціального захисту та охорони здоров’я (додається).
    6. Служби у справах дітей (додається).
    7. Відділу культури, розвитку туризму, молоді і спорту (додається).
    8. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності (додається).
    9. Відділу земельних ресурсів та екології (додається).

1. Положення про  порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників  підприємств,  установ, організацій, які належать до комунальної власності Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (додається).
    2. Відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (додається).
    3. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення (додається).
    4. Відділу діловодства (додається).

1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Новогуйвинського селищного голови Олега Паньківа.

Додатки

Селищний голова                                                                       Сергій КРУТІЙ