4-8 №40 Про передачу земельної ділянки у постійне користування

Дата: 19.01.2021 15:14

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 40

(четверта сесія восьмого скликання)

від  «14» січня 2021р.

Про передачу земельної ділянки

у постійне користування

Керуючись статтями 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 13.01.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати у постійне користування комунальному некомерційному підприємству «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради (код ЄДРПОУ 01991671), земельну ділянку, площею 4,4440 га, кадастровий номер 1822082500:01:000:0194, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (03.03).

2. Контроль за цільовим та ефективним використанням земельної ділянки, визначеної у п.1 цього рішення, покласти на комунальне некомерційне підприємство «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради.

3. Рекомендувати комунальному некомерційному підприємству «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради здійснити державну реєстрацію права користування земельною ділянкою, визначеною у п.1 цього рішення, у відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Селищний голова                                                                          Сергій КРУТІЙ