ПРОТОКОЛ №20 Чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новогуйвинської селищної ради ( в онлайн режимі)

Дата: 25.10.2020 19:32

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 12441 Житомирська область, Житомирський район, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5, тел.48-59-46

ПРОТОКОЛ №20

15.00 год. 25.10.2020 року

Присутні:  Гончаренко З.Г. голова комісії, Руцька Л.А. перший заступник голови комісії, Паньків О.Б. заступник голови комісії, Каменська І.І. секретар комісії, Бесараб О.Д., Латишев Р.А., Фофанов  В.М., Макаревич А.В., Криворучек В.М., Коновалова Н.В., Прибиш О.В.

ДОПОВІДАЧ:

Гончаренко З.Г.  селищний голова Новогуйвинської селищної ради;

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про стан епідеміологічної ситуації на території Новогуйвинської селищної ради

1. СЛУХАЛИ: Про стан епідеміологічної ситуації на території Новогуйвинської селищної ради

Виступили: Гончаренко З.Г., яка повідомила що на території селищної ради погіршився стан епідеміологічної ситуації так як збільшилась кількість захворюваних.

Обговоривши дану ситуацію комісія

ВИРІШИЛА:

1. Призупинити діяльність центру розвитку дитини «Сонячний теремок» в смт Озерне з 26 жовтня 2020 року 27 жовтня 2020 року та провести в ці дні санітарну обробку приміщення центру розвитку дитини «Сонячний теремок» в смт Озерне;

2. Апарату селищної ради не проводити прийом громадян 26 жовтня 2020року у зв’язку з навантаженням роботи в територіальній комісії Новогуйвинської ОТГ, яка розміщена в приміщенні селищної ради.

3. Активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу, у тому числі у закладах освіти, торгівлі та поширення соціальної реклами стосовно профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2".

Голова комісії                                          З.Г. Гончаренко

Секретар комісії                                      І.І. Каменська