Cелищний голова

КРУТІЙ СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ

Новогуйвинський селищний голова

Народився 31 січня 1956 року в м. Житомирі.

Освіта – повна вища: у 1973 р. закінчив Білоруський державний інститут фізичної культури, де здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання, тренера по волейболу.

Працював: тренером-викладачем ДЮСШ №5, м. Могилів (Білорусь); завідуючим стадіоном ДСО «Локомотив», м. Могилів (Білорусь); слюсарем  в «Гомельпромстрой», м. Гомель (Білорусь); інструктором фізкультури ПУ «Алмаздортранс», м. Ленськ, Республіка Саха (Якутія); інструктором  по спорту в Ленській оптово-торгівельній конторі, м. Ленськ, Республіка Саха (Якутія); тривалий час був приватним підприємцем в смт. Озерне Житомирського району, працював начальником відділу внутрішньої політики апарату Житомирської райдержадміністрації; завідувачем сектору внутрішньої політики апарату Житомирської райдержадміністрації; головою Житомирської районної ради 5 скликання (2006-2010 рр.); головою Житомирської районної державної адміністрації (2014р.). З 2015 р. по 2020 р. очолював Житомирську районну раду 7 скликання. З 2 грудня 2020 року -  Новогуйвинський селищний голова.

Сергій Григорович Крутій завжди бере активну участь у вирішенні проблемних питань на території Житомирського району. Приділяє велику увагу та активно допомагає у вирішенні різних питань жителів Житомирського району, суб’єктів господарювання великого, малого та середнього бізнесу, військових частин, які знаходяться на території Житомирського району тощо.

Зарекомендував себе серед колективів, які очолював, як професійний, грамотний та надійний керівник, користується повагою серед працівників, депутатів усіх рівнів рад.

Активно займається громадською і волонтерською діяльністю - допомагає військовим та мирним жителям в зоні АТО та ООС. Сам особисто більше 40 разів доставляв військовим різноманітні ресурси (засоби особистої безпеки; одяг (форма); зимове обладнання; продукти харчування; питна вода; засоби зв’язку; тощо).

Сергій Григорович Крутій є учасником Революції Гідності, нагороджений нагрудним знаком «Залізний хрест» від Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО.

Депутат Житомирської районної ради 5 скликання (2006-2010 рр.), депутат Житомирської районної ради 6 скликання (2010-2015 рр.), депутат Житомирської районної ради 7 скликання ( з 2015 року по листопад 2020 року).

Нагороджений  відзнаками: Орден Житомирської обласної федерації футболу «За заслуги» (2015), нагрудним знаком  «Залізний хрест» від Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО (2017), Орденом  «За заслуги» від ГО «Союз «Ліквідатори Чорнобиля» (2018) та відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За сприяння Збройним Силам України» (2018) та нагородою від Спілки вірмен України, подяками від командування військової частини А1586, командування  та особового складу військової частини польової пошти В1611 м.Костянтинівка Донецької області.

А також нагороджений:

• Почесною грамотою Житомирської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос» (2009);
  • Почесною грамотою УМВС України в Житомирській області Житомирського  районного відділу міліції (2009);
  • Почесною грамотою управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації (2010);
  • Подякою Житомирської районної ради та Житомирської райдержадміністрації (2011);
  • Почесною Грамотою Житомирської районної ради (2014);
  • Грамотою Житомирської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України (2016);
  • Подякою Житомирської районної федерації футболу (2017);
  • Подякою           Житомирської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України (2017);
  • Почесною грамотою президії Житомирської обласної профспілкової організації працівників державних установ України (2017);
  • Подякою Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату (2017);
  • Дипломом третього ступеня від Житомирської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України (2017);
  • Грамотою Збройних Сил України (2018);
  • Почесною грамотою Житомирської райдержадміністрації  (2018);
  • Подякою Житомирської районної федерації футболу (2018);
  • Грамотою Житомирської обласної ради (2018);
  • Грамотою ДП « Житомирський лісгосп» (2018);
  • Подякою Садківської сільської ради Житомирського району (2018);
  • Почесною грамотою райдержадміністрації (2019);
  • Подякою від комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня»  Житомирської районної ради за активну участь  у співфінансуванні проекту з придбання комп’ютерного томографу (2019).

Прийом громадян - щовівторка з 9-00 год до 13-00 год