A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новогуйвинська громада
Житомирська область, Житомирський район

Працівники селищної ради

П.І.Б.

Посада

Телефон

 

селищний голова

48-59-60

Дєньга Віктор Анатолійович секретар ради  
Паньків Олег Богданович перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу

48-59-65

Стах Василь Миколайович заступник селищного голови  
Парфентієва Тетяна Миколаївна заступник селищного голови  
Садовська Світлана Олександрівна заступник селищного голови  

Подорожна Тамара Леонідівна

керуючий справами

Електронна поштова скриньк  t podorohzna7@ukr.net,

 

Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту

Електронна поштова скринька: lawyer2021department@gmail.com

Дмитренко Світлана Василівна начальник управління  
Відділ правового забезпечення
Бесараб Олексій Дмитрович головний спеціаліст  
Татуревич Валерія Валеріївна  головний сеціаліст  
Відділ управління персоналом
Волошина Ірина Петрівна начальник відділу  
Левандівська Яніна Валеріївна головний спеціаліст  
Попов Віктор Германович завідувач військово-облікового бюро  
Шелест Раїса Володимирівна інспектор військово-облікового бюро  

Відділ економічного розвитку, проектної та інвестиційної діяльності

Електронна поштова скринька: verpid7@gmail.com,

Трохименко Людмила Володимирівна начальник відділу  
Собко Юрій Тарасович головний спеціаліст  
Каменська Інна Іллівна головний спеціаліст  

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я

Електронна поштова скринька:  n_soczah@ukr.net 

Руцька Лариса Андріївна начальник відділу  
Мічуріна Ольга Юріївна заступник начальника відділу  
Хіміч Тетяна Борисівна головний сеціаліст  
Рудюк Ірина Миколаївна головний спеціаліст  

Служба у справах дітей

Електронна поштова скринька: ccd.dity.novog@gmail.com

Близнюк Алла Михайлівна начальник служби  
Семенова Олександра Ігорівна головний спеціаліст  

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Електронна поштова скринька: novoguyvinske.buh.oblik@gmail.com,

Григор'єва Олена Сергіївна

начальник відділу 

48-60-06

Франчук Олена Леонідівна

заступник начальника відділу 

48-60-06

Ліщинська Наталія Петрівна

головний спеціаліст (відповідальна за підготовку та проведення публічних закупівель)   lischinska_n@ukr.net

48-60-06

Рудякевич Наталія Валентинівна

головний спеціаліст 48-60-06
Паламар Ольга Іванівна головний спеціаліст 48-60-06
Малиновська Лілія Олексіївна прибиральниця службових приміщень  
Дармограй Олег Володимирович водій  
Мирончук Юрій Григорович завідувач господарства  

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності

Електронна поштова скринька: novoguyvinske_zhkh@ukr.net

  начальник відділу  
Кислицький Олег Григорович заступник начальника відділу  
Гуленко Євгенія Євгенівна головний спеціаліст  
Татарчук Роман Володимирович головний спеціаліст  
Степура Тетяна Іронимівна головний спеціаліст  

Відділ земельних ресурсів та екології

Електронна поштова скринька: novoguyvinske_zem@ukr.net

Ловинюк Олександр Геннадійович начальник відділу  
Смірнова Олена Миколаївна головний спеціаліст  
Андрійчук Ігор Миколайович головний спеціаліст  
Оржехівський Володимир Миколайович головний спеціаліст  
Шмерега Оксана Петрівна головний спеціаліст  
Некрашевич Олександр Григорович провідний спеціаліст  

Відділ організаційного та інформаційного забезпечення

Електронна поштова скринька: nov.orgvid@gmail.com

Мірошниченко Юлія Олександрівна начальник відділу  
Тульська Тетяна Володимирівна головний спеціаліст  
Зарецька Тетяна Григорівна головний спеціаліст

 

Відділ діловодства

Електронна поштова скринька: dilovodstvo@ukr.net

Нечипорук Світлана Олексіївна начальник відділу  
Добровінська Наталія Петрівна головний спеціаліст  
Коструба Анна Євгеніївна

діловод 

(Електронна поштова скринькаgolovenkasr@ukr.net)

 
Бондарчук Олена Миколаївна діловод (Електронна поштова скринькаozeryanka111@i.ua)  
Пухальська Світлана Анатоліївна діловод   (Електронна поштова скринька rgsr.zt@i.ua)  
Моргалюк Світлана Миколаївна діловод (Електронна поштова скринькаvertok.s.r@ukr.net)  
Стельмах Катерина Олександрівна

діловод 

(Електронна поштова скринькаsingury-rada@ukr.net)

 
Безелюк Ольга Михайлівна діловод  (Електронна поштова скринькаolha.boec@ukr.net)  
Димчук Анна  Юріївна діловод  
Лихоступ Тетяна Михайлівна

діловод 

(Електронна поштова скринькаsingury-rada@ukr.net)

 
Малиновська Наталія Володимирівна

діловод 

(Електронна поштова скринька goncarenkozoa00@gmail.com

 
Ігнатенко  Людмила Михайлівна

діловод 

(Електронна поштова скринькаtrojanivrada@gmail.com)

 

Відділ культури, розвитку туризму, молоді і спорту

Електронна поштова скринька vidilkyltyrunotg@gmail.com,

Поплавська Оксана Миколаївна начальник відділу  
Плющ Павло Ігорович головний спеціаліст  

Графік роботи  виконавчих органів селищної ради, їх працівників, у т. ч. для старост і працівників, які працюють  на віддалених робочих місцях

(крім Центру надання адміністративних послуг):

  • з понеділка по четвер – щоденно з 08 год 30 хв до 17 год 30 хв;
  • п’ятниця - з 08 год 30 хв до 16 год 15 хв;
  • обідня перерва  - щоденно з 13 год 00 хв до 13 год 45 хв.
  • вихідні дні – субота, неділя.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь